ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІЦЕЙ
У ліцеї, розрахованому на 536 місць, станом на 01.09.2022 року навчається 246 учнів, працює 24 педагогічних працівники та 17 осіб обслуговуючого персоналу.
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області у 1990 році згідно статуту мав назву середня школа №177 м. Макарів-1 Київської області (військове містечко).
Після розформування військової частини 12474 ГУ МО СРСР згідно директиви Міністра оборони Російської Федерації № 314/4/0251 від 20.02.1993 року та передачу її під юрисдикцію України у відповідності з наказом Міністра оборони України №050 від 03 липня 1993 року і відповідного Розпорядження Представника Президента України в Макарівському районі Київської області від 16 вересня 1993 року №331 середню школу № 177 м. Макарів-1 Київської області було перейменовано на Макарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 Макарівського району Київської області.
Макарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 Макарівського району Київської області згідно Постанови Верховної ради України №5173 VІ від 05.07.2012 року «Про присвоєння населеному пункту Радомишльського району Житомирської області найменування – селище Городок» та рішення 13 сесії Радомишльської районної ради Житомирської області від 26.12.2012 року №207 «Про перейменування Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Макарівського району Київської області на Городоцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області» перейменовано на Городоцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області.
Відповідно рішення другої сесії VIII скликання Городоцької селищної ради №24 від 15.12.2020 року змінено назву Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області на Городоцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Городоцької селищної ради Радомишльського району Житомирської області, відповідно рішення 7 сесії VIII скликання №213 від 06.07.2021 року Городоцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Городоцької селищної ради Радомишльського району Житомирської області перейменовано на Городоцький ліцей Городоцької селищної ради Радомишльського району Житомирської області. Відповідно Постанови ВР України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року №807-ІХ та рішення десятої позачергової сесії VIII скликання Городоцької селищної ради №314 від 06.10.2021 року до назви Городоцького ліцею було внесено зміни, а саме Городоцький ліцей Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області.
ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО ШКОЛИ:
навчаючи, памятай: здоров`я дитини сьогодні – успіх України завтра і в майбутньому.
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА:
проектування і практичне забезпечення компетентнісно спрямованого інноваційного розвитку школи
СТРАТЕГІЧНА МЕТА:
реалізація головної педагогічної ідеї сучасної освіти «навчити вчитися впродовж усього життя», формування і розвиток фізично, психічно, духовно і соціально здорової особистості зі стійкими переконаннями здорового способу життя, підготовка її до суспільно значущого самоутвердження та самореалізації як громадянина України, громадянина єдиної Європи.
ЗАВДАННЯ ШКОЛИ:
ОСВІТНІ - забезпечення реалізації особистості в різних видах інтегративної діяльності;
МЕТОДИЧНО-КАДРОВІ - залучення педагогів до формування нового педагогічного мислення, прагнення до постійного оновлення знань, творчого пошуку, зорієнтованого на особистість учня;
УПРАВЛІНСЬКІ – управління якістю освіти на основі нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу;
ВИХОВНІ – відмова від педагогіки всебічного піклування, перехід до педагогіки діяльності.
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:
- упровадження в навчальну практику інноваційних технологій, досягнень передового педагогічного досвіду та психолого-педагогічної науки;
- удосконалення системи роботи школи щодо збереження і зміцнення здоров`я.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
- забезпечення режиму роботи школи повного робочого дня;
- задоволеність педагогів, учнів і батьків роботою школи;
- особистість з новою ментальністю, яка усвідомлює саму себе, свою роль у суспільстві, є високодуховною, адаптованою до життя і праці в ХХІ столітті, здатна до навчання впродовж усього життя, дбає про зміцнення свого здоров`я.
Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".
Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".
Коментарi