Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу
в Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

1. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).

2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.

3. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

II. Умови користування мобільними телефонами

1. Користування мобільними телефонами усіма учасниками освітнього процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних занять та під час перерв.

2. Використання мобільних телефонів у закладі дозволяється для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час освітнього процесу тільки з дозволу вчителя.

3. Категорично забороняється використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача тощо під час освітнього процесу.

4. Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

5. Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці учня.

6. Якщо під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон буде знаходитися на робочому місці учня, учитель має право його вилучити.

7. Терміново зв’язатися з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

8. Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть ненадовго.

9. Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив школи не несе.

10. Учасники освітнього процесу мають право в позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо й музику через навушники тощо.

III. Учасникам освітнього процесу заборонено:

1. У школі слухати радіо та музику без навушників.

2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

3. Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

IV. Відповідальність

1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної).

2. У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону вчителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.

Кiлькiсть переглядiв: 568

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.