Історія унікальної школи

Усі близькі і далекі наші плани починаються зі школи. Саме тут формуються, набувають знань і морального здоров´я наші діти, онуки, і чи будуть вони громадянами, гідними своєї країни і свого часу, залежить від школи та уваги до її справ усієї нашої громадськості…

Історія Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів унікальна... Перших учнів вона прийняла у 1966 році. Тоді це була середня школа №177 з російською мовою навчання при військовій частині 31600 дванадцятого Головного управління Міністерства оборони СРСР. Ось як про її будівництво і відкриття згадує вчитель російської мови і літератури Валентина Іпполитівна Вишневська:/Files/images/storya_shkoli/Val.Ippol..png
"Первое сентября 1966 года - это и был день рождения школы №177. В этот год занятия проходили только на первом этаже, учились в две смены. Было трудно, но весело. Педколлектив подобрался дружный. Первым директором стала Зинина Елена Дмитриевна. Она была душой и кумиром коллектива. Добрая, отзывчивая, затейница во всех начинаниях, фантастически эрудированный человек - такой навсегда сохранилась она в моей памяти . Все мы, учителя и ученики, принялись за благоустройство нашего двора. После уроков расчищали горы строительного мусора, работали до изнеможения. Этой осенью заложили яблоневый сад, а весной разбили прекрасные цветники - розарии. Через два года школьный двор было просто не узнать - настолько он стал красив и зелен. К этому времени ввели в эксплуатацию все помещения школы: светлые, просторные, тёплые. Кабинеты по предметам были оборудованы всей необходимой учебно-методической литературой, средствами обучения и оборудования, что позволяло на высоком уровне проводить уроки химии, биологии, физики, географии. Да и детям в таких условиях хотелось учиться как можно лучше. После окончания школы ребята, почти все, без особых усилий поступали в высшие учебные заведения, так как получали в школе прочные и глубокие знания. Школа может гордиться своими выпускниками: Котляров Алексей – преподаватель Киевского государственного университета им. Т.Г.Шевченко, Евсеева Елена – преподаватель Московского пединститута, Гора Сергей – работник СБУ, Майборода Игорь госслужащий МО Украины, Василий Волга – депутат Верховного Совета.
Все выпускники были талантливы по-своему, но всех их объединяла одна общая черта: доброта и умение прийти на помощь в нужную минуту, что они доказывали неоднократно. Порядочность – вот основа их характеров, которую воспитали в них учителя и родители.

/Files/images/storya_shkoli/PIONER.png

В школе постоянно проводились тематические вечера, создан был хор и драматический кружок, летом учителя вместе с детьми отдыхали в пионерском лагере, на каникулах организовывались экскурсии.

/Files/images/storya_shkoli/0.jpg/Files/images/storya_shkoli/otd.jpg
/Files/images/storya_shkoli/3.jpg/Files/images/storya_shkoli/1111.jpg
/Files/images/storya_shkoli/5.jpg/Files/images/storya_shkoli/6.jpg

Ребята побывали в Москве, Ленинграде, Волгограде, Краснодоне, Львове, Луцке, Бресте, Крыму.

После отъезда Зининой Елены Дмитриевны в 1968 году директором школы стала Булатова Светлана Сергеевна, а через два года её сменил Фомин Василий Лукич./Files/images/storya_shkoli/7.jpg Это замечательный организатор, твёрдый, волевой, но справедливый человек. Он не только продолжил традиции школы, но и укрепил их, ввёл много нового. Во всём добивался порядка и дисциплины.
Я горжусь тем, что работала рядом с такими замечательными учителями, как Данилюк Р. П., Фомина З. Д., Томашевские, Саленко Н.Н., Крылова М.С., Орёл В.Д., Дядюн Н.М., Евстафьева А.Г., Васильева Н.В., Дынька Н.К., Суходольский В.К…»/Files/images/storya_shkoli/8.jpg

Двадцять три роки плідної праці В.Л. Фоміна директором даної школи призупинились у зв’язку з розформуванням військової частини. Настав надзвичайно складний час. Школа № 177 перейменовується в середню школу №3 м. Макарів – 1 і підпорядковується Макарівському районному відділу освіти Київської області. Не вистачало спеціалістів, що вільно володіли державною мовою. Невимовно тяжко було і дітям, що залишились навчатися в школі. Потрібно було перейти на українську мову навчання, а для цього не вистачало ні кадрів, ні підручників. Більша половина сімей виїхала з містечка, серед них була і добра половина вчителів. Роботи було, як ніколи, багато. І весь цей тягар ліг на плечі жінки чистої душі, лагідної, щирої, серйозної і прекрасної. Вона ховала в собі якусь таємницю, випромінювала ніжність і тепло, чуйність і привітність, мала природжений педагогічний талант, уважно ставилася до кожного: і вчителя, і учня, а тому всякий міг розраховувати на її розуміння і підтримку. Саме такою була директор школи з 1993 по 1996 рік Герман Світлана Степанівна.

/Files/images/storya_shkoli/9.jpg/Files/images/storya_shkoli/svetl1.jpg

Лише три роки вона очолювала заклад, зводила фундамент української школи, налагоджуючи контакти з відділом освіти району, організовувала матеріальне забезпечення, підтримуючи зв’язки з начальником гарнізону та керівниками установ і організацій військового містечка №6.
У перший рік роботи було здійснено ремонт школи. Ще й досі ми маємо змогу милуватися картинами в рекреаціях ІІ і ІІІ поверхів, користуватися їдальнею, яка була обладнана і оформлена з почуттям великої любові директора до справи, якою займалася.Вона вміла і робила силу-силенну речей, чудово керувала навчально - виховним процесом. У 1996 році з об’єктивних причин Світлана Степанівна залишила роботу, яку любила, жила нею та черпала в школі силу і наснагу.

/Files/images/storya_shkoli/10.jpg/Files/images/storya_shkoli/11.jpg

Директором школи в 1996 році був призначений учитель математики Бишівської середньої школи Токар Юрій Євгенович. За період з 1996 року по 2002 рік школа зазнала певних змін. Зокрема, регулярно учні школи почали брати участь у районних , а з 2002 року і в обласних олімпіадах, займаючи при цьому призові місця, спортивні команди стали активними учасниками районних змагань. Під керівництвом Токаря Ю.Є. школа намагалася всіляко розширити зв’язки з різними громадськими організаціями та державними установами , які могли б надати школі певну допомогу. І така допомога дійсно надавалася. Це і допомога в організації лікування хворих учнів школи у ведучих клініках України, яка стала можливою завдяки підтримці Народного депутата України, постійного представника Президента України у Верховній Раді Безсмертного Р.П., і подарунки учням школи з малозабезпечених сімей, передані для них головою загальноукраїнської організації „Громадський контроль” Василем Волгою, моральна підтримка тоді прем´єр - міністра України Віктора Ющенка, копії листів якого також зберігаються в шкільній Світлиці. Тісні зв’язки школи були налагоджені і в межах гарнізону. Це активна дія Ради школи, батьківського комітету і командування гарнізону та Головного центру спеціального контролю Національного космічного агентства України, який також розташований в гарнізоні. Результатом такої тісної співпраці стала можливою організація регулярних екскурсійно-пізнавальних поїздок в м. Київ, м. Житомир, м. Львів, а завдяки підтримці Головного управління Міністерства оборони України і кілька поїздок на Новорічні свята в театр та Будинок офіцерів м. Києва. /Files/images/storya_shkoli/YE.jpg

У газеті „ Директор школи ”(№ 14 за 2001 рік) вийшла стаття Токаря Ю.Є., присвячена проблемам організації системи безпеки при роботі з групами учнів за межами навчального закладу. Публікувались його праці і в центральній пресі України.
Протягом 2003-2004 навчального року тимчасово виконуючою обов´язки директора школи було призначено Васильєву Ніну Василівну.

/Files/images/storya_shkoli/Nina vas.jpg

Професіонал своєї справи, вона намагалася зробити все, щоб у школі панувала атмосфера співдружності, взаємодопомоги, підтримки. Вона вміла працювати з молодими й досвідченими вчителями, захоплювати їх педагогічними ідеями, бути відповідальною і вимогливою до інших та до себе. Її педагогічний дар учителя, помножений на працездатність, професіоналізм, компетентність, дав вагомі результати. Призначення школи міняло своє обличчя в очах педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

З 2004 року директором Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 призначена Білім Галина Володимирівна - учитель з природженим педагогічним талантом, винятково відповідальна, великодушна і красномовна людина, для якої школа – це безперервне свято творчості, тяжке і невимовно прекрасне. /Files/images/_001.jpg

Вона постійно знаходиться у пошуку нестандартних варіантів навчальної діяльності і засобів формування виховного простору, вміє направляти всі зусилля колективу школи на здійснення її експериментальної місії, ефективно працювати з батьками та громадськістю, переживати за успіхи та невдачі учнів. На її глибоке переконання нетрадиційний погляд на традиційні речі допомагає перетворити працю на задоволення, а батьки і вчитель – єдине ціле і повинні дивитись на себе очима учнів. Як керівник, Галина Володимирівна вміє цінувати індивідуальність працівника за те, що він уміє робити краще за інших, а не докоряти йому тим, чого він не вміє. Організація роботи – усьому голова – цю формулу успіху директор прищеплює кожному педагогу і своєю щоденною працею намагається це доводити, займаючи активну життєву позицію, перебуваючи у постійному творчому процесі. Інноваційнній діяльності притаманний пошук однодумців, які володіють новою ментальністю, здатні бути носіями сучасної ідеології освіти. Такими є заступник директора з навчально-виховної роботи Ігольнікова Тетяна Іванівна та заступник директора з виховної роботи Пархоменко Юлія Олександрівна. Нелегкий тягар відповідальності доводиться цим жінкам взяти на свої плечі. У військовому містечку до цього часу не створені органи місцевого самоврядування, що, безперечно, ускладнює нормальний процес функціонування школи, пов’язаний з методичним і матеріально-технічним забезпеченням , проведенням капітальних і поточних ремонтів. Та не в принципах цієї команди відступати, тому й намагаються вони привернути увагу громадськості до болючих проблем школи.

/Files/images/Ігольнік.jpg/Files/images/251.jpg/Files/images/1304252944_parhomenko.jpg

За останні роки зроблено багато:

2004-2005 н.р.
відкрито комп`ютерний клас

/Files/images/storya_shkoli/17.jpg/Files/images/storya_shkoli/18.jpg
/Files/images/storya_shkoli/19.jpg/Files/images/storya_shkoli/20.jpg

відремонтовано актову та спортивну зали

/Files/images/storya_shkoli/Актова зала.JPG/Files/images/storya_shkoli/Спорт зал.JPG

2005-2006 н.р.

створено Світлицю Духовності

/Files/images/storya_shkoli/21.jpg/Files/images/storya_shkoli/22.jpg
/Files/images/storya_shkoli/23.jpg/Files/images/storya_shkoli/24.jpg

приміщення школи за цей час перетворилися в дбайливо озеленені й любовно доглянуті.

/Files/images/storya_shkoli/26.jpg/Files/images/storya_shkoli/27.jpg

Працюючи над створенням простору покращення якості освіти, хотілося побудувати гуманну школу, завданням якої було б не тільки дати учням глибокі знання, а й зберегти та зміцнити їх здоров`я. На виході мати здорових, розумних та вихованих випускників, які стали б запорукою життєвих успіхів, а успішні громадяни створили б успішну державу. Проаналізувавши рівень навчальних досягнень, рівень вихованості учнів школи, стан їх здоров`я, оскільки школа розташована в ІV зоні радіоекологічного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС, ми дійшли до проектування моделі системи роботи школи. Щоб не спрямовувати звичний процес школи на усунення недоліків у вихованні підростаючого покоління, а зробити все для їх попередження, було розроблено проект системи виховної роботи школи «Здоров`я – передумова формування життєвої компетентності та життєстійкості особистості». З квітня 2005 року школа – базовий навчальний заклад із упровадження програм за проектом «Діалог» ( тренер Пархоменко Ю.О.).

2006-2007 н.р.

У 2006 році вперше за всі роки свого існування школа вперше відзначала свій день народження – 40-річний ювілей. Зібралося багато гостей, серед них з подарунками приїхали сказати слова вдячності школі випускники 1985 року: Василь Волга, Віктор Бєлєнький, Олексій Шкабура та інші.

/Files/images/storya_shkoli/40 років.JPG/Files/images/storya_shkoli/43.jpg

за сприяння голови Макарівської районної ради були виділені кошти для створення ігрової кімнати, а після її відкриття шестирічки отримали подарунки від депутата Верховної Ради В.В. Писаренка.

/Files/images/storya_shkoli/2222.JPG/Files/images/storya_shkoli/28.jpg

Учителі початкових класів працюють за науково-педагогічним проектом розвитку дітей «Росток», а школа з 2007 року є експериментальним навчальним закладом з цього напряму роботи.

/Files/images/storya_shkoli/DSC01391.JPG/Files/images/storya_shkoli/DSC00096.JPG

Творча група учителів початкових класів на занятті в методкабінеті, що створено за кошти випускника школи Волги Василя Олександровича

2007-2008 н.р.

Школа отримала новенькі меблі для учнів початкової ланки, щоб молодші школярі почувалися затишно і впевнено.

/Files/images/storya_shkoli/36.jpg/Files/images/storya_shkoli/DSC01333.JPG

І все це завдяки наполегливості та творчому неспокою педагогічного колективу школи, уміння адміністрації налагодити дружні стосунки з керівництвом гарнізону, донести нелегку долю школи до органів місцевого самоврядування Макарівського району: районної ради та районної державної адміністрації.
З почуттям глибокої вдячності згадуватимуть учні, учителі та батьки, як опікувалися за школу голова Макарівської райдержадміністрації В.М.Горбик, голова Макарівської районної ради М.Д.Вараницький та депутат районної ради ієромонах Філарет. Саме завдяки їх зусиллям ми вперше відчули турботу державних органів влади про нашу школу, побачили реальні результати праці. А для цього варто жити і працювати.
- Результат є, але вся робота попереду, бо успіх я шукаю не в собі, а в усьому що нас оточує. А ще я впевнена: можливі неможливості кращі від неможливих можливостей, та й успіх приходить лише тоді, коли ми діємо разом. Характерна наполегливість команди у вмінні перемагати і навчати цього інших, а ще - винятковий талант бути поміркованими арбітрами у процесі вирішення постійного конфлікту інтересів між новаторами, які перемагають, і консерваторами, які йдуть в «останній і рішучий бій» - запорука успіху навчального закладу - говорить директор школи.
За останні роки помітно зріс професійний рівень учителів, школа має переможців обласних та призерів Всеукраїнських олімпіад, лауреатів Всеукраїнських конкурсів, учні займають призові місця у спортивних видах змагань. Сьогодні у школі на 540 місць навчається 310 учнів, працює колектив педагогів у кількості 26 чоловік та 20 осіб обслуговуючого і технічного персоналу. Педагогічний колектив школи вважає, що успіх у вихованні значною мірою залежить від ставлення дітей до школи. Байдужість, звичайне перебування в ній, безбарвність навчальних буднів – ось де початок халатності у навчанні й порушень дисципліни на уроці, громадської пасивності. Від любові до школи, діяльної, активної бере початок багато кращих поривань душі. Уся робота учительського колективу спрямована на те, щоб наша школа була школою радості для дітей. І перші успіхи учнів стали найкращим подарунком для їх наставників. Школа по праву гордиться призером Всеукраїнської олімпіади з географії в 2006 році – ІІІ місце, 2007році – ІІ місце Плигою Андрієм (учитель Кока І.В.), призером обласного етапу МАН з фізики в 2005 році Гуковим Олександром (учитель Біла С.І.), призером обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об´єднаймося ж, брати мої!» в 2006 році Бернацькою О.О., призером Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Провесінь» в 2007 році Трощуком Святославом, лауреатом І премії Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Веселі канікули осені» в 2007 році Мосуренком Максимом, призером обласного конкурсу «Дебют» в 2007 році Могилем Сергієм (учитель Волкова Л.В.), лауреатом багатьох Всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва Скляровим Павлом .
Щорічно біля 50 учнів школи приймають участь у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» (координатор Пархоменко Ю.О.), і отримавши сертифікати «Золотий колосок» та «Срібний колосок» мають змогу, дякуючи відділу освіти Макарівської райдержадміністрації, протягом року отримувати грошові премії

/Files/images/storya_shkoli/37.jpg/Files/images/storya_shkoli/38.jpg

Найбільша радість і гордість для школи – її учні: 1160 випускників із яких 53 нагороджені золотими та срібними медалями. Та доля у нашої школи особлива, не схожа на інші. За роки свого існування вона двічі змінювала своє ім´я, і навіть сьогодні, не маючи статусу територіального підпорядкування, над нею висить загроза переходу до системи освіти Житомирської області. Невже перейменують втретє? Невимовно боляче жити у такій невизначеності, тим більше, що маємо надію на втілення багатьох ідей …
Вже традиційними у школі стали шкільні спортивні спартакіади, військово-спортивні свята за участю військовослужбовців, відроджено сімейно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», уроки-кіносеанси на валеологічну тематику.

/Files/images/storya_shkoli/41.jpg/Files/images/storya_shkoli/40.jpg

Діяльність школи щодо виховання здорових дітей сприяє досягненню її учнями хороших спортивних результатів. Два спортивних колективи школи – команди з баскетболу й футболу – стали призерами районних змагань, шкільний хореографічний ансамбль «Дивертисмент» - став лауреатом конкурсу «Таланти твої, Макарівщино!» (у 2006-2007 н.р.).

/Files/images/storya_shkoli/DSC03833.JPG/Files/images/storya_shkoli/DSC03310.JPG

2008-2009 н.р.

Спортсмени нашої школи щороку займають призові місця на районному етапі спортивно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави», обласному конкурсі "Місцеві рубежі оборони".
Щорічно приймаємо активну участь у двомісячнику благоустрою, та проводимо акцію «Посади дерево і збережи його». У квітні місяці учні школи висаджують плодові дерева, кущів самшиту, оновлюючи шкільний сад, а одинадцятикласники 2008 року започаткували гарну традицію і висадили справжню алею пам´яті про свій клас, яку назвали «Ровесники незалежної України». Доглядають за нею наші "Росточки".

/Files/images/storya_shkoli/46.jpg/Files/images/storya_shkoli/45.jpg

2009-2010 н.р.

У школі активно реалізуються проекти щодо популяризації здорового способу життя та культури здоров’я серед яких вже традиційними стали випуски валеологічних експрес-газет, конкурси малюнків «Здоровим бути здорово!», створення моделей здоров’я, виступи агітбригади, сформованої на базі драматичного гуртка школи, уроки здоров’я, виставки соціальних плакатів. Щорічно в школі відзначаємо День здоров’я – 7 квітня, Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

/Files/images/storya_shkoli/51.jpg/Files/images/storya_shkoli/47.jpg

Останні роки школа працює над створенням здоров’язберігаючого освітньо-виховного простору. Які позитивні здобутки маємо? З кожним роком збільшується якісний показник знань та рівень вихованості учнів, зменшилась кількість правопорушень, більш громадсько активною стає школа. Але ще більше ми радіємо тому, що спостерігається покращення емоційного клімату в школі, зріс рівень творчої активності, змінилось ставлення учнів до власного здоров´я. Проаналізувавши досягнення і переваги роботи школи, опрацювавши проблеми, які виникли в ході роботи, можемо констатувати: ми рухаємось у потрібному руслі, бо на наше глибоке переконання здоров´язберігаюча компетенція є фундаментом формування життєвої компетентності випускника.Саме тому і розроблена нами та впроваджується в практику роботи концепція ШКОЛИ ЖИТТТЄВОГО ПРОЕКТУВАННЯ. На жаль, і до сьогоднішнього часу, найбільш вагома перешкода ефективної роботи – це відсутність необхідної матеріальної бази. Адже тільки мрією залишається для нас створення стоматологічного кабінету та кабінету профілактики захворювань з профілактором В.Євмінова, обладнання спальної кімнати для першокласників, створення кабінету хореографії, школа недостатньо обладнана комп`ютерною технікою. Але працюємо, виходячи з наших реальних можливостей, з того, що можемо зробити самі, робимо все те, що залежить від нас.
Ця історія школи записана із спогадів. Відтепер ми постійно й наполегливо шукаємо нові шляхи й методи вдосконалення своєї роботи, відкриваємо нові горизонти, які сприятимуть здійсненню наших найзаповітніших планів і задумів.

2010-2011 навчальний рік

/Files/images/P1012386.JPG/Files/images/P1012330.JPG

01.10.2010 "ЗОЛОТІ СЕРЦЯ" Святковий концерт до Дня працівників освіти підготували учні та вчителі школи

/Files/images/storya_shkoli/spor (2).JPG/Files/images/storya_shkoli/spor (1).JPG

24.10.2010 Волейбольна команда вчителів на районних змаганнях здобула ІІ місце

23.02.2011 Військово-спортивний конкурс "Нумо, хлопці" на базі військової частини А2194. Перемога за командою учнів

/Files/images/IMG_0063.jpg/Files/images/DSC02573.JPG

05.02.2011"Дитинства пора золота" Вечір зустрічі випускників

/Files/images/P1010123.JPG/Files/images/P1010132.JPG

30.03.2011 Тиждень дитячої та юнацької книги завершився посвятою першокласників у читачі.

/Files/images/storya_shkoli/101220101353.jpg/Files/images/storya_shkoli/101220101361.jpg

2011-2012 н.р.

23.03.2012 Команда школи "Діти офіцерів" на районному профорієнтаційному конкурсі КВК здобула ІІ місце.

/Files/images/DSC01774.JPG

07.04.2012 Всесвітній День Здоров`я - велике свято в школі. Розпочався день із ранкової зарядки. Виставка рекламноих плакатів, уроки здоров`я, валеологічні тренінги , уроки-кіносеанси, виступи агітбригади, веселі старти. Завершився день традиційним святом "Тато, мама, я - спортивна сім`я".

/Files/images/IMG_2479.jpg/Files/images/DSC00132.JPG
/Files/images/storya_shkoli/49.jpg/Files/images/storya_shkoli/48.jpg

12.04.2012 День 12 квітня, коли відбулося святкування 50 річниці першого польоту людини в космічний простір, учні школи вітали своїх улюблених шефів - Головний центр спеціального контролю НКА України. І знову отримали в подарунок екскурсійну поїздку в музей космонавтики м. Житомира та грошові премії за кращі поробки і малюнки на тему "Космічні фантазії".

/Files/images/DSC00293.JPG/Files/images/storya_shkoli/DSC00374.JPG
/Files/images/storya_shkoli/DSC00316.JPG/Files/images/storya_shkoli/DSC00295.JPG

2012-2013 н.р.

ГоловаЖитомирської обласної ради Йосип Запаловський та голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук 25липня у новоствореному селищі Городок Радомишльського району (донедавнавійськове містечко Макарів-1) провели виїзну робочу нараду, на якій спільно із територіальноюгромадою селища обговорили подальші перспективи соціально-економічного ікультурного розвитку цього особливого поселення у зв’язку із набуттям ним нового статусу.
Серед першочергових завдань для територіальної громади селища Городок голова обласноїради Йосип Запаловський відзначив утворення Городоцької селищної ради першогоскликання з центром у селищі Городок, затвердження складу депутатів селищноїради та обрання селищного голови. Він повідомив, що це питання вноситься нарозгляд сесії обласної ради, яка відбудеться 16 серпня. Відповідне рішеннясесії обласної ради буде надіслане до Верховної ради України, КабінетуМіністрів України, Центральної виборчої комісії – для визначення в установленому порядку обсягу бюджетнихвидатків, потрібних на проведення виборів депутатів та селищного голови зарахунок цільової субвенції з Державного бюджету України.

ТРЕТЄ НАРОДЖЕННЯ

26 грудня 2012 року на виконання Постанови Верховної Ради України від 05.07.2012 року №5173 - VІ у зв`язку із створенням органів місцевого самоврядування у військовому містечку Макарів-1, згідно рішення 13 сесії Радомишльської районної Ради Макарівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Макарівського району Київської області перейменовано в Городоцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області

ПЕРШІ УСПІХИ

21 лютого 2013 року Радомишльським РС Управління Держтехногенбезпеки України в Житомирській області спільно з Службою цивільного захисту в Радомишльському районі та Радомишльським районним відділом освіти за підтримки міських депутатів Шатиловича В.Л., Григоровича М.С., Приймака В.М. на базі ЗОШ №5 м. Радомишль було проведено районний Фестиваль дружин юних рятувальників..
Команда учнів нашої школи здобула І місце.

У Радомишлі було проведено районний Фестиваль дружин юних рятувальників

День знань - 2013

На свято завітали почесні гості : народний депутат України В.С.Журавський, заступник начальника обласного управління освіти О.Г.Липовецька, голова Радомишльської районної державної адміністрації І.А.Харитончук, голова Радомишльської районної Ради В.А.Тужик, начальник відділу освіти Радомишльської районної державної адміністрації Р.Д.Складановський , депутат обласної Ради , редактор газети "Зоря Полісся" Наталія Адамівна, селищний голова С.О.Сліпченко. У подарунок від депутата діти отримали новенький шкільний автобус

/Files/images/storya_shkoli/1.jpg/Files/images/storya_shkoli/2.jpg

Заголовок
Кiлькiсть переглядiв: 1957

Коментарi

  • Галина Билим

    2016-12-07 18:21:55

    Очень приятно слышать на этих страницах голоса выпускников школы, особенно, когда уже есть жизненные достижения. Спасибо, что вспомнили. Сейчас много наших выпускников есть студентами НАУ. А вообще , ждем в гости....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.